Állásajánlat részletes ismertetése:

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Építőipari technikus

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum építőipari technikusi végzettség
Építőiparban szerzett több éves tapasztalat
Betonozási munkákban, cement- technológiában, esztrich technikákban jártasság
Tárgyalóképes német nyelvtudás ( szóban és írásban)
Strukturált munkavégzés, önállóan és csapatban is
Számítógépes programok ismerete felhasználói szinten
Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:

A meglévő technológia pontos megismerése után új receptúrák készítése, kipróbálása
Laboratóriumi kísérletek végzése, gyártás optimalizálás
Adminisztráció, jelentések írása, piaci elemzések készítése
Külföldi építőipari szabványok figyelemmel kísérése

Pályázatát kérjük, a toborzas@nexusportal.hu címre juttassa el.

Pozíció(k):

Mérnök/ Gyártás-Termelés/ Építőipar
- Építészet/ Építőipar/ Ingatlanfejlesztés

Munkavégzés helye(i):
- Bács-Kiskun megye / Kecskemét

Feladás dátuma:
  2024-04-08

Jelentkezési határidő:
  2024-05-08