Állásajánlat részletes ismertetése:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok:

Már meglévő és új ügyfelek napi szintű adminisztratív kezelése
Új ügyfelek kezelése, árajánlatok elkészítése
Termékértékesítés, szervizszolgáltatások értékesítése pultból
Műszaki megoldások, kérdések és problémák egyeztetése a szervizmérnökkel
Terméktréningek megszervezése (akár külföldi beszállítóknál helyben)
Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség
Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban egyaránt
Precíz adminisztrálási készség
Magabiztos angol nyelvtudás
Magas szintű és naprakész MS Office ismeret (World, Excel, Outlook)
Csapatjátékos hozzáállás
Magas szintű tárgyalási készség
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Elõny:

Műszaki végzettség / komoly műszaki érdeklődés
Kereskedelmi véna
Nemzetközi cégnél szerzett értékesítői tapasztalat
Szerb-horvát nyelvtudás

Amit kínálunk:

Stabil, magas színvonalú munkahely és fiatal, dinamikus csapat
Fejlődési lehetőség: folyamatos szakmai továbbképzés bel- és külföldön
Versenyképes bérezés

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a toborzas@nexusportal.hu e-mail címre.

Pozíció(k):

Asszisztencia/ Adminisztráció
- Szakmai asszisztensi munkakör

Értékesítés/ Kereskedelem
- Kereskedelem
- Marketing - Értékesítés

Munkavégzés helye(i):
- Budapest / Budapest

Feladás dátuma:
  2024-03-08

Jelentkezési határidő:
  2024-04-08